SPOLK

The Miners – O dobývání štěstí ve štolách života

Kde v životě vlastně leží štěstí? Tuto otázku si nejspíš několikrát v životě položil snad každý. Zamyslela se nad ní také Ester Trčková z uskupení SPOLK, která je momentálně posluchačkou choreografie na pražské HAMU. Inscenace The Miners je výletem do štol hledání, omylů, štěstí a zklamání.

Mimořádní – Vydařený experiment v galerijním prostoru

To, že SPOLK stojí za pozornost, bylo jasné již z několika jeho předešlých projektů. Jedná se o seskupení mnohostranně talentovaných performerů, absolventů Konzervatoře Duncan centre – Kateřinu Jabůrkovou, Adama Kmentu, Davida Králíka, Žanetu Musilovou a Ester Trčkovou.

Mimořádní, tanečně divadelní imerze v podání kolektivu SPOLK

Taneční inscenace Mimořádní umožní ve vinohradské galerii Club 3. Břeh sledovat těla performerů z bezprostřední blízkosti. Imerzivní projekt se poprvé představí 1. listopadu 2022, následně ve dnech 2. a 3. listopadu vždy ve dvou časech od 17:00 a 19:30.

Absolutně nepřijatelné! part II. v rámci Prague Pride

Prague Pride – lidsko-právní LGBTQ+ festival uvede 11. srpna 2022 od 21 hodin v pořadí druhou premiéru dvouletého projektu Absolutně nepřijatelné, který v tomto roce vznikl pod uměleckým zaštítěním uskupení Pulsar a v choreografické práci a taneční interpretaci uskupení SPOLK.

Teď jsme tu „s dovolením“ my

Premiérové uvedení představení S dovolením tvůrčího kolektivu SPOLK představilo v divadle Ponec další skupinu současné mladé generace tvůrčích tanečních umělců, kteří se nebojí ve veřejném prostoru otevírat společenská a sociální témata...

Divadlo Ponec uvede v listopadu tři premiéry

Všudypřítomný spěch, hledání rovnováhy ve společenském systému a koncept hranic jako někdy vtipná, jindy více alarmující výpověď o stavu naší doby ve třech listopadových premiérách.

Divoká karta Tanečních aktualit zná svého vítěze

Dnes byla v divadle PONEC po představení GUIDEd Tour vyhlášena Divoká karta Tanečních aktualit. Po tři měsíce nabízely Taneční aktuality umělcům možnost zaujmout porotu svým projektem a vyhrát na období...

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE