Diskuze k tématu:
Odchod z Laterny magiky – Rozhovor s Pavlem Knollem a vyjádření Jany Dvořákové

Vyplněním e-mailu se přihlásíte k odběru automatických notifikací, které vás upozorní na nový příspěvek v této diskuzi.

Od nejnovějších / Podle hodnocení

Prosím vyřídit pozdravení panu Knollovi.

vložil Anna-Maria Asztély (Anita Kajlichová)

IP: 188.150.3.193
Reaguje na:
Jsem členka zakládajíciho souboru Laterny, hlavní role v prvých programech.
Celé dlouhé roky z ciziny Laternu sleduji v kontaktu s některými jejími představiteli. Poslední kontakty byly nanejvýš příjemné, v obdivu všeho co p. Knolle dosáhl, dalo v by se říci v jeho skoro renesančním působení. Jaká to skvělá všestrannost! Snad tady opravdu platí “Nejsi prorokem ve své zemi”.
Zajímavé by bylo slyšet, proč byl p. Knolle zbaven svého postavení v Laterně.
Škoda.
S pozdravením
Anita Kajlichová ( vtedy).

Re: Balet.

vložil Vít Dvořák

IP: 109.81.213.36
Reaguje na: Balet.
Doporučuji panu Vaškovi. Věnovat se práci v Divadelním ústavu kam patří. Nemá cenu posílat recenze na vše, čemu nerozumí. Pokud vím tak netančil, vzhledem k jeho malé postavě a vizáži.
Hodně ubohý komentář...

Re: Balet.

vložil Roman Vašek

IP: 195.113.79.18
Reaguje na: Balet.
Doporučuji panu Vaškovi. Věnovat se práci v Divadelním ústavu kam patří. Nemá cenu posílat recenze na vše, čemu nerozumí. Pokud vím tak netančil, vzhledem k jeho malé postavě a vizáži.
Škoda že svůj názor nedokážete podepsat svým celým pravým jménem.
+20 -1 ! Odpovědět

Balet.

vložil Jeanette

IP: 86.63.217.7
Reaguje na: Ztracen v národnědivadelním slovníku
Už nějaký ten rok mám problém vyznat se v některých pracovních pozicích v Národním divadle. Občas dumám, proč se tahle pozice jmenuje tak a tahle trochu jinak a kdo je vlastně komu podřízený a kdo za co zodpovídá... A teď se dozvím, že je zrušena pracovní pozice vedoucího uměleckého souboru, aby její aktivity převzal nový umělecký šéf. Rozumím tedy tomu správně, že vedoucí souboru vlastně souboru nešéfoval a umělecký šéf soubor nepovede?
Doporučuji panu Vaškovi. Věnovat se práci v Divadelním ústavu kam patří. Nemá cenu posílat recenze na vše, čemu nerozumí. Pokud vím tak netančil, vzhledem k jeho malé postavě a vizáži.

Ano stát i umělecké instituce jsou privátní firma.

vložil Milan Petrasek

IP: 92.107.144.188
Reaguje na:
Byl jsem svého času zaměstnán ve státní instituci ve které jsem mohl sledovat dlouholetý proces zeštíhlování sociálních nákladů. Proběhl za dohledu ekonomů a právníků renomované světové firmy, a vycházel pouze z dispozic schematických fiskálních ukazatelů. Odbornost byla zcela podružnou kategorií a vytváření dlouhodobých nejistot pomocí matoucích výpovědí součástí ideálního výsledku - odchodu na základě Vlastního rozhodnutí.

Ztracen v národnědivadelním slovníku

vložil Roman Vašek

IP: 94.230.146.182
Reaguje na:
Už nějaký ten rok mám problém vyznat se v některých pracovních pozicích v Národním divadle. Občas dumám, proč se tahle pozice jmenuje tak a tahle trochu jinak a kdo je vlastně komu podřízený a kdo za co zodpovídá... A teď se dozvím, že je zrušena pracovní pozice vedoucího uměleckého souboru, aby její aktivity převzal nový umělecký šéf. Rozumím tedy tomu správně, že vedoucí souboru vlastně souboru nešéfoval a umělecký šéf soubor nepovede?

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE