Mezinárodní televizní festival Zlatá Praha

Zlatá Praha – ztišený hlas tanečního umění

Devětapadesátý ročník mezinárodního televizního festivalu Zlatá Praha kromě osmaosmdesáti soutěžních a dvou nesoutěžních snímků, zaměřených na hudbu a performanční umění, nabídl také filmové premiéry, taneční a hudební představení i rozmanitý doprovodný program.

Zlatá Praha – Smutný obraz českého tance

Zahajovací večer Zlaté Prahy se nese v duchu televizní pompy. Organizátoři dopřáli zahajovací ceremonii velkolepého hosta, geniálního operního pěvce Pavla Černocha...

Zlatá Praha – Umělci v záběru kamer

Mezinárodní televizní festival Zlatá Praha je významnou součástí image České televize a každoročně patří k nejprestižnějším událostem svého druhu.

Zlatá Praha letos i slunečná

Významné osobnosti a organizace IMZ (International Music and Media Centre), EBU (Operating Eurovision and Euroradio), výkonná porota v čele s předsedou Berndem Hellthalerem a s ředitelem festivalu Zlatá Praha Tomášem Motlem se sešli opět na Nové scéně Národního divadla.

Pocta Jiřímu Kyliánovi

V rámci programu mezinárodního televizního festivalu Zlatá Praha se 2. října 2015 na Nové scéně Národního divadla uskutečnilo setkání s významným českým choreografem Jiřím Kyliánem. 

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE