Petr Horníček

Sancti – Síla slova

Stalo se téměř tradicí, že se soubor Losers Cirque Company s pozdními jarními dny, s překlenutím do prázdnin, vedle Divadla BRAVO! usídlil v areálu Anežského kláštera na pražském Františku.

Branické pověsti propojují vyprávění s akrobacií

Nová inscenace Branické pověsti skupiny Losers Cirque Company kombinuje nový cirkus s deklamací a zve diváky i do zákulisí. Tvůrci představení Justin Svoboda, Petr Horníček a Tomáš Pražák oživují legendy přímo v srdci starého Braníka.

Nespoutanost má své limity

„Někdy se vlastně připravuju o svobodu já sám,” zní v anotaci k nové performanci Nespoutaní. Jaké podoby může mít náš vnitřní nepřítel, který nám staví bariéry a probouzí strach? A je to vůbec nepřítel? 

Novocirkusoví Losers připravují inscenaci Konkurz

Novocirkusoví Losers Cirque Company zvou na novou akrobatickou show Konkurz. Tentokrát si v inscenaci, jejíž průběh ovlivní sami diváci, vzali na mušku soutěživost, posedlost vítězstvím i cenu, kterou je za úspěch člověk ochoten zaplatit.

MiMJOVÉ – O napravení zlodějky očí

Soubor Losers Cirque Company přivedl na svět pohádku, které nechybí akční scény, detailně vykreslené zlo a srozumitelně podané poselství o jeho morální nápravě.

Heroes – Hrdinou je Radim Vizváry

​Výborný námět, špičková akrobacie, precizní pantomima, atraktivní nápady. Za superlativy na adresu nejnovější produkce předního českého novocirkusového uskupení Losers Cirque Company pokulhává dramaturgie...

Losers – Ego každého z nás

Je radost sledovat, jak české novocirkusové soubory hledají svou vlastní tvář originálními cestami. Losers se nikdy nepokouší oslňovat desítkami ledabyle odváděných disciplín, těch svých pár naopak neustále precizují. 

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE